Zajistíme pro Vás

Dobře víme, že malé dárky dělají velké přátele. Pokud potřebujete pro Vaše obchodní partnery, klienty či známé nevšední pozornost, můžeme Vám pomoci. Případně dodáme prvotřídní alkohol pro Vaší společenskou událost. Navíc jsme schopni u řady produktů nabídnout velkoobchodní ceny.

Nabízíme:

Doutníky, vína, šumivá vína, rumy, whiskey, ostatní destiláty

Jak to funguje?

Nejsme klasický e-shop. Produkty, které Vám dodáme, získáváme od široké sítě našich zahraničních dodavatelů (často přímo od výrobců), abychom mohli garantovat výhodné ceny. Alkohol zajišťujeme dle Vašich požadavků. Přibližná doba dodání činí 8 pracovních  dnů.

Oslovte nás výše přes poptávkový formulář a sdělte nám, co hledáte. Jestliže tápete a nevíte, co by mohlo být vhodné pro konkrétní klientelu, velice rádi poradíme – doporučíme na tel. 733 509 354.

Jak může vypadat Vaše poptávka:

Dobrý den,

potřebovali bychom sehnat kvalitní víno pro 10 mužů ve věku 42 až 55 let. Pro každého bychom chtěli jednu lahev bílého a jednu lahev červeného vína. Pánové, pro které je víno určeno spadají do středního managementu naší společnosti.

Maximální cena jedné lahve 250 Kč včetně DPH. Národnost klientů je česká a slovenská.

Děkujeme


Dobrý den,

pro pět mých zaměstnanců (mužů) bych u Vás chtěl objednat pět kvalitních, dobrých rumů, ale moc se v tom nevyznám, můžete mi pomoci s výběrem. Uvažuji ještě o doutníku pro každého z nich.

Díky


Dobrý den,

pro mojí maminku a mou sestru bych potřebovala vybrat víno. Pro každou jednu lahev. Mamince je 57 let a sestře 33 let. Sestra je vegetariánka a maminka má problém se štítnou žlázou a je diabetik (diabetes druhého typu). Obě mají rády šumivá vína typu prosecco. Cena za jednu lahev max. 190 Kč. Víno bych potřebovala dodat nejpozději do 15. prosince 2020.

Děkuji

Zaslat poptávku

Jste starší 18 let? Pro vstup na stránku je vyžadován souhlas, že jste osoba starší 18 let.