Víno

Dopřejte Vašim přátelům, klientům či svatebním hostům jedinečný zážitek v podobě přítomnosti odborníka na víno (sommeliera), který svými znalostmi a příjemným vystupováním napomůže dotvořit speciální atmosféru Vašeho dne.

Zároveň se lze domluvit na neřízené degustaci, na které budou zastoupeny také jiné druhy alkoholu, aby si každý přišel na to své. Např. rumy, whisky, prosecco a další.

Vybrat si můžete ze tří uvedených programů:

  1. Řízená degustace
  2. Neřízená degustace
  3. Kombinace
  1. Řízená degustace

Při této formě degustace je třeba dodržet přesný počet osob, které se budou degustace účastnit. Sommeliér přiveze na Vaší akci 6 až 7 vzorků vín, která budou využita k degustaci a o kterých bude sommeliér s hosty hovořit. Maximální počet účastníků je 17 osob. Můžeme zajistit k degustaci drobné občerstvení.

  1. Neřízená degustace (vinný koutek, vinný catering)

Tato forma není limitována počtem klientů. Podle počtu Vašich hostů Vám doporučíme, kolik lahví vína je vhodné zajistit a jaké kousky by se hodily. Vždy vycházíme z Vašich finančních možností a představ o průběhu samotné události. Vždy je přítomen sommeliér, který je Vašim hostům k dispozici a rád se podělí o své znalosti o víně a vinařství.

  1. Kombinovaná degustace

U této formy bývá obvykle zajištěna základní nabídka vín, která jsou Vašim hostům non-stop k dispozici. Zároveň v průběhu dne či večera je připraveno několik vzorků – lepších lahví vína, která budou otevřena v čase, který si určíte. Hosté si tak budou moci vychutnat vybraná kvalitní vína s výkladem. Na počtu a typech vybraných vín se s Vámi vždy předem domluvíme.

Zaslat poptávku

Jste starší 18 let? Pro vstup na stránku je vyžadován souhlas, že jste osoba starší 18 let.