Speciální nabídka

Pokud chcete zanechat dojem a vytvořit jedinečný zážitek, poradíme Vám jak toho docílit. Zajistěte pro Vaši společenskou událost exkluzivní značky šampaňského, rumů, whiskey, ginu, prosecca, výběrových vín a řady dalších prémiových produktů z celého světa.

Přivezeme k Vám, co si budete přát. Otevřeme u Vás bar, kde budete moci ochutnávat prvotřídní kousky. Případně pouze zašleme Vámi vybrané produkty za velkoobchodní ceny. Kontaktujte nás a domluvíme se na všem, co Vás zajímá. Rádi poradíme, vše s Vámi probereme a vyjdeme z Vašich finančních možností.

Jak může vypadat Vaše poptávka:

Dobrý den,

rád bych na náš menší vánoční večírek zajistil 4 lahve šampaňského, 5 lahví různých rumů (nechám si doporučit z Vaší strany) a nějaká lepší vína cca 6 lahví červeného a stejný počet bílého. Spíše vína polosuchá či polosladká. Večírek se bude konat v sídle naší firmy a samozřejmě bychom potřebovali, aby jste zajistili obsluhu.

Díky Pavel


Dobrý den,

pro naši svatbu bych ráda zajistila rumy a doutníky do ,,pánského koutku“. Předpokládám, že tento koutek týkal cca 20 osob. Prosím o radu jaké množství a druhy pořídit.

Díky Jiřina


Dobrý den,

dne 1. 12. 2020 se bude v prostorách veletržního paláce konat zahájení vernisáže, které se zúčastní cca 100 hostů. Samotné zahájení bude trvat cca 2 hodiny. Potřebovali bychom na tuto akci zajistit dostatek vína. Můžete nám zaslat svou nabídku.

Díky Honza

Zaslat poptávku

Jste starší 18 let? Pro vstup na stránku je vyžadován souhlas, že jste osoba starší 18 let.