Rumy a destiláty

Procestujte společně se svými přáteli, zaměstnanci či klienty exotické kouty světa prostřednictvím jedinečných rumů. Filipíny, Martinik, Guatemala, Venezuela, Kuba a řada dalších.

Nemusíte si vždy objednávat samotnou degustaci, ale pouze poptat konkrétní produkty, které dodáme pro potřeby Vaší akce nebo jako dárky Vašim klientům.

Je možné vytvořit neřízenou degustaci, na které budou zastoupeny také jiné destiláty či alkohol, např. whiskey, giny, prosecco, sekty či šampaňské. Cílem je, aby si každý mohl ochutnat to své.

Nabídku některých produktů najdete na tomto webu v sekci: Zajistíme pro Vás

Nabízíme tyto programy:

  1. Řízená degustace

Při této formě degustace je třeba dodržet přesný počet osob, které se budou degustace účastnit. Degustátor přiveze na Vaší akci 5 a 6 vzorků, které budou využity k degustaci a o kterých bude degustátor hovořit. Maximální počet účastníků je 15 osob.

  1. Neřízená degustace

Tato forma není limitována počtem klientů. Podle počtu Vašich hostů Vám doporučíme, kolik lahví rumu je vhodné zajistit a jaké kousky by se hodily. Vždy vycházíme z Vašich finančních možností a představ o průběhu samotné společenské události.

Zaslat poptávku

Jste starší 18 let? Pro vstup na stránku je vyžadován souhlas, že jste osoba starší 18 let.