Bublinky

Milujeme bublinky a jsme jedni z mála na trhu, kteří se na degustace tohoto typu zaměřují.

Perlivá vína, šumivá vína, prosecco, sekty a pomyslným vrcholem pravé šampaňské. Ušijeme degustaci dle přání klienta a jeho finančních možností.

Nemusíte si vždy objednávat samotnou degustaci, ale pouze poptat konkrétní produkty, které dodáme pro potřeby Vaší akce nebo jako dárky Vašim klientům. Některé produkty naleznete na tomto webu v sekci: Zajistíme pro Vás.

Zároveň se lze domluvit na neřízené degustaci, na které budou zastoupeny také jiné druhy alkoholu, aby si každý přišel na to své. Např. rumy, whisky, pálenky, prosecco a další.

 Vybírat můžete ze tří forem

  1. Řízená degustace

Při této formě degustace je třeba dodržet přesný počet osob, které se budou degustace účastnit. Sommeliér přiveze na Vaší akci 6 až 7 vzorků, které budou využity k degustaci a o kterých bude sommeliér s hosty hovořit. Maximální počet účastníků je 17 osob. Z naší strany je možné zajistit k degustaci drobné gastronomické občerstvení. Degustace také pořádáme v zázemí restaurací převážně v Praze.

  1. Neřízená degustace

Tato forma není limitována počtem klientů. Podle počtu Vašich hostů Vám doporučíme, kolik lahví je vhodné zajistit a jaké kousky by se hodily. Vždy vycházíme z Vašich finančních možností a představ o průběhu samotné společenské události. Vždy je přítomen sommeliér, který je Vašim hostům k dispozici.

  1. Kombinovaná degustace

U této formy bývá obvykle zajištěna základní nabídka vín, která jsou Vašim hostům non-stop k dispozici. Zároveň v průběhu dne či večera je připraveno několik vzorků – lahví, které budou otevřeny v čase, který si určíte. Na počtu a typech vybraných vín se s Vámi vždy předem domluvíme.

Zaslat poptávku

Jste starší 18 let? Pro vstup na stránku je vyžadován souhlas, že jste osoba starší 18 let.